czwartek, 4 września 2014

Jest źle, ale stabilnie

Zazwyczaj ten temat brzmi trochę inaczej ;-)

Od ostatniego wpisu minęło dwa dni a dla Oczatora cała wieczność. 

Męska decyzja, nie zrobimy tej trasy w takim technicznym stanie. Trzeba podjąć kroki, aby jak najszybciej usunąć problem, bez względu na poświęcony czas i środki. 

W dniu dzisiejszym oddaliśmy wał do wyważenia

Jan Palacz
Koźmice Wielkie
32-020 Wieliczka
GSM: 503 304 001

Od wielu, wielu lat specjalizuje się w wyważaniu wałów. Ma specjalny sprzęt i wiedzę. Polecamy! Nie wierzysz? wpisz nazwisko w wujka, prawdę Ci powie!

W dniu dzisiejszym również nabiliśmy drogą kupna talerz z wałkiem ataku. Jeśli się uda, zostanie wymieniony jeszcze w tym tygodniu. Po wymianie tego kompletu oraz wyważeniu wału mamy nadzieję, że Pieszczoch nie zrobi z nas wała i będzie chciał już współpracować.

W tym tygodniu udało nam się nabyć również zapasową skrzynię biegów (IV) która ma przebieg ~5000km! Olej w niej był jeszcze czyściutki. Jedyny minus - nie wzmacniana. Jako zapas, ideał.

Praktycznie ostatnia faza, oklejanie reklamami Darczyńców. Nie udało się nakleić wszystkich reklam, ale Pieszczoch już wyładniał. Oczywiście zdania są podzielone. Mnie się podoba!

Praktycznie wszystkie naklejki są już "zainstalowane". Po oklejeniu, odtłuszczeniu, wyczyszczeniu zrobimy sobie sesję zdjęciową z Pieszczochem w koszulkach Darczyńców!

Od naszego Darczyńcy Maximus Oil Bydgoszcz otrzymaliśmy koszulki i gadżety! To bardzo miłe zaskoczenie! Dziękujemy!


Oprócz tego nasz Darczyńca Maximus Oil Bydgoszcz dołączył do paczki płytkę CD zespołu Chainsaw, aby umilić nam podróż! Dzięki!


takie tam wałki, ataki, talerze i bóg wie co jeszcze!
1 komentarz:

  1. Dobra decyzja, żeby sprawdzić sprzęt przed długą trasą. Nie ma co ryzykować, bezpieczeństwo jest najwazniejsze. Super, że pojazd trafił w ręce fachowca. Teraz takie złote rączki są bardzo potrzebne. Udanej podróży!

    OdpowiedzUsuń