środa, 18 września 2013

Żyjemy!

Relacja Oczatora będzie o czasie jak PKP. Uderzy w Was jak brzoza o skrzydło Tupolewa... ta! a miało nie być polityki. Cóż. Uwielbiam Macierewicza, mam do niego słabość. Musiałem.

Tak całkiem poważnie. Krystalizują się powoli pomysły na rok następny. Dokładnie rzecz ujmując, przeróbki, które przyjmie na klatę Pieszczoch. Mówiąc kolokwialnie fokusujemy się na forcastowaniu przyszłych zadań, a establiszment będzie musiał to zaakceptować. Zmiany muszą być wdrożone maksymalnie do Q2 w 2014 roku!

Plan do realizacji na Złombol 2014 to:

zawieszenie:
- obniżyć
- utwardzić
- poszerzyć

układ kierowniczy:
- wymiana przekładni na taką, która nie ma 20 kalamitek a samochód nie zachowuje się jak wanna pełna wody z luzem jak u 60 latka...

najważniejsze:
- wymiana jednostki napędowej (ha! jak to pięknie brzmi). Póki co jest pomysł na Andorię z turbiną a dokładnie 4CTi90-1BE. Do tego skrzynia 5 biegowa (Tczew). Plan ambitny. To pierwsza wersja, a ponieważ jest burza mózgów, plan może się zmienić, o czym drodzy Przyjaciele, będziemy Was informować na bieżąco.

Czy umiesz rozpoznać modrzew z dużej odległości?tak, to ja. Wróciłem. Ja Was też.

2 komentarze:

 1. Zdaje się, że wspomnienia Oczatora z Norge będę musiał również ja tu zamieścić.
  Na szczęście wpis będzie krótki:
  faza, kac; faza, kac... a przepraszam. Oczator nie dopuszczał do pojawienia się kaca.

  Też tu zaglądam!
  Masta

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście żartowałem. Znacie mnie już trochę. Wiadomo, że każdy jakieś piwo wypije. Ale żeby w większych ilościach, to już oszczerstwo! Także dementuję powyższą pogłoskę oświadczając, że wszyscy z Oczatorem na czele byliśmy z zasady trzeźwi...

  Kura czy możesz mi już ściągnąć ten akumulator z jąder?

  OdpowiedzUsuń