poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Żyjemy! Barbara przepraszam!

Wiem, jestem kanalią, już nawet nie kochaną... Wybacz! Piszę to na forum. Muszę. Obiecuję się jutro odezwać. Dopiero do domu wszedłem...

Żyjemy! Przygotowań ciąg dalszy. Co zostało? niewiele! Zespawać gródź, podłączyć nagrzewnicę. Zrobić do końca deskę rozdzielczą i podłączyć przetwornicę 600W (12V->230V) - Łukasz - DZIĘKUJEMY za wypożyczenie. Jesteś wielki - w pełnym tego słowa znaczeniu ;-)

Miło nam również poinformować, że dzięki firmie CMA MONITORING będziecie śledzić nas na bieżąco! Dołączony zostanie link do naszego bloga, pod którym będzie na mapie pokazane nasze położenie oraz z jaką prędkością się poruszamy! 24 godziny na dobę! Firma CMA MONITORING wypożyczyła sprzęt na czas wyjazdu, za co serdecznie dziękujemy! Więcej info wkrótce.

Nastroje są straszne, przynajmniej u Kuraka i Oczatora. Dużo, dużo pracy w pracy. Dzień kończą jak już wszyscy śpią a zaczynają jak jeszcze inni przewracają się na drugi bok. Z utęsknieniem odliczamy godziny do wyjazdu. Nie tak prosto wybrać się na 2 tygodnie. Już za nami w pracy tęsknią!

Przeszczep mostu z wałem się udał. Pieszczoch nie marudzi, jeździ. Oczator oczywiście nie śpi po nocach, boi się, że odmówi posłuszeństwa. Jak w ogóle on tak może myśleć?

3 dni 19 godzin... trzymajcie kciuki kochani!

p.s. Tak, Kura ściemnia, nie pracuje! Pokaż że masz!


1 komentarz:

  1. Padlam! :)))) Poddaje sie! No jak nie kocham jak kocham! Marian!!!!

    Baska

    OdpowiedzUsuń