poniedziałek, 22 lipca 2013

Sprawy formalne - ekipa w pełnym składzie, Darczyńcy!

Tak, stało się!

Wala Wala zakupił Żukorakietę, która to niestety nie pojedzie w tegorocznym rajdzie Złombol 2013. Ekipa się po prostu wykruszyła. Jest nam przykro. Włożył wiele wysiłku i środków, aby pojechać.

W związku z powyższym Wojtas Wojtas jedzie z nami. Pracuje w Finlandii i urlop mu pozwoli na to, aby dołączyć do nas w Helsinkach 12.08.2013. Całą trasę pojedzie z nami aż do Polski. Z Polski poleci do Finlandii! Cieszymy się, że do nas dołączył. 

Chcemy również podziękować Wojtasowi Wojtasowi za użyczenie ze swojej Żukorakiety mostu, wału oraz półosi. Pojedziemy szybciej. Jak to? Ma szybsze przełożenie. Stracimy na mocy, ale pojedziemy o 30km/h szybciej. Nie chodzi o prędkość. Będziemy jechać dalej 70km/h, ale obroty silnika będą niższe (na prostej drodze) mniejsze spalanie, mniejsze obroty (ciszej) - żyć nie umierać. Wojtas Wojtas za użyczenie kompletnego mostu DZIĘ-KU-JE-MY!

W środę robimy przekładkę 1:1. Z Pieszczocha most trafi do Żuka Wali Wali a od niego do Pieszczocha.

Mamy już pełen skład. W sumie 5 osób.

Jedziemy:
- Ola
- Maciek
- Wala Wala
- Kura
- Oczator

więcej o nas tutaj

W sumie nie poklei, ale jakoś tak ten post się już napisał. Najważniejszym tematem są Darczyńcy. W końcu to impreza, dzięki której zasilamy środkami od Darczyńców domy dziecka. W zeszłym roku udało się zebrać 350 tyś zł!

Bez Darczyńców nasza wyprawa nie mogłaby się odbyć!

W tym roku pojadą z nami:


Jeszcze raz w imieniu dzieci i swoim dziękujemy!

Mamy już zarezerwowane promy:
- Tallin, Estonia - Helsinki, Finlandia 12.08.2013
- Kristiansand, Norwegia - Hirtshals, Dania 23.08.2013

Dokładną trasę można zobaczyć tutaj

Być może uda nam się zamontować moduł GPS, który na bieżąco (online) będzie nas śledził i pokazywał naszą lokalizację na mapie! Może macie zaprzyjaźnioną firmę, która za reklamę udostępni na czas wyjazdu takie urządzenie?

Może chcesz jechać? Upchniemy kosztem zgrzewek piwa jeszcze jedną osobę!

Masz firmę? Chcesz pomóc dzieciakom z domów dziecka? Skontaktuj się z nami! Zostań Darczyńcom! Mija już rok, kiedy w Krakowie (i nie tylko) jeździmy Pieszczochem! Zdecydowanie przykuwa uwagę! Reklama trafia do odbiorcy! Nie bądź obojętny! Nie jesteśmy kolejną taksówką! Pomóż dzieciom i sobie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz