środa, 26 czerwca 2013

Jest! Mamy! Udało się! Światełko w tunelu świeci mocniej!

Na wstępie! Po raz kolejny serdecznie dziękujemy firmie DRAAiT Auto Panowie stanęli na wysokości zadania! Udało się wpakować w obudowę alternatora z Żuka, bebechy z Opla Vectry! A dokładnie przód (z łapami) Żukowski, uzwojenie, wirnik, tył z Opla Vectry. Co osiągnęliśmy? Standardowy z Żuka - 42A, ten nasz, po przeróbce 70A. Efekt? Genialne! Pierwszy raz jechałem Żukiem, gdzie po wrzuceniu na luz, wrzuceniu kierunkowskazu, kierunkowskaz nie zwalnia a światła nie przygasają! Po włączeniu świateł mijania (2 x 55W), belki górnej (4 x 55W) oraz przeciwmgielnych na dole (2 x 55W), światła świecą równomiernie, jasno, idealnie!

Alternator (zresztą drugi), który odebraliśmy w firmie DRAAiT Auto, był wypiaskowany, pomalowany i wygląda jak z salonu. Pełen profesjonalizm (zdjęcia jutro). Panowie również pomogli w montażu, jednocześnie fachowo doradzając. Polecamy!

Co chcieliśmy osiągnąć kombinując tak bardzo? Dzięki temu, nie było zmian konstrukcyjnych. W przypadku awarii alternatora, wkładamy oryginał w ciągu 10-15 minut. Banalne i za razem genialne!~

Ostatnio mocno zaniedbaliśmy się w pracach, jednak ten weekend pogodą ma nas dopieścić. A tym samym jedziemy na ranczo, gdzie mamy w planach:

- wymienić główne przewody na większe (większy amperaż, większy przekrój)
- wstawienie okna, jak wyjdzie, tak wyjdzie, najwyżej wstawimy "pleksę"
- tutaj niespodzianka, przerobienie podłogi - to niespodzianka, po wykonaniu, pochwalimy się!
- ogólne sprzątanie - syf, straszny, chyba nigdy taki nie był....
- poprawki malarskie
- zmiana położenia zbiorniczków z płynem hamulcowym

Pozostanie:
- audyt sprzęgła (tam jeszcze nie zaglądaliśmy)
- audyt mostu (tam również nie zaglądaliśmy)
- wstawienie foteli - tył
- gazowanie

gotowy!

Hej! Wykruszyła się nam ekipa! Znacie kogoś, kto zna kogoś, kto miałby ochotę na wyjazd z nami? szukamy dwóch osób... Ej! będzie fajnie!

Tutaj więcej szczegółów:

Chyba nie odmówisz?

Dziękujemy za regularne odwiedziny! Na dniach pęknie 15 tyś! Jesteśmy w szoku!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz