sobota, 18 maja 2013

Przegląd, Spalanie, Konsumpcja

Pieszczoch sprawny, przeszedł badanie techniczne. Cieszymy się. Sprawdziliśmy również spalanie w mieście waha się 12-13l/100km. Dobry wynik. Umówiliśmy się z Kurą, że powyżej 12l/100km za każdy kolejny litr płacę ja, więc będę musiał coś jeszcze zrobić. Nie dam się tak łatwo. Kto by się dał Kurze?

Dzisiaj pękło 16000km. Zrobiliśmy już Pieszczochem 7000km. Dziękujemy.Pamiętaj! Nigdy nie zasypiaj na imprezie, koledzy mogą zrobić Ci tzw. psikusa (bez s). W najgorszym wypadku zjeść. Kura nie wiedział i oto jak skończył:


Oczywiście przed konsumpcją, Kurę należy dobrze wymyć!


Oczywiście nasza Kura była tresowana. Potrafiła korzystać z Internetu. Siedziała na Kurbook`u.


Ogłoszenia parafialne.

Poszukujemy foteli do tyłu. Najlepiej z jakiegoś busa - na ramie i najlepiej kompletne - czyli 3 sztuki. Masz albo znasz kogoś, kto zna kogoś i ma? daj znać! Potrzebujemy również komplet pasów bezwładnościowych do przodu. Masz? znasz kogoś...?

Bijemy się z myślami, gazować czy nie gazować oto jest pytanie...

Zaczynamy powoli rozglądać się za Darczyńcami. Chcesz nim zostać? Zaletą jest to, że za Pieszczochem wszyscy się oglądają, Twoja reklama na pewno jest bardziej widoczna na naszym Żuku, niż na transicie T4... Pamiętaj! 100% środków przekazywane jest na domy dziecka! Ty również możesz dołożyć swoją cegiełkę!

Kura - Oczator 1:1


3 komentarze:

 1. Odpowiadajac na pytanie z pierwszego akapitu - ja!:) Fotele mam i pasy tez, nie wiem tylko co Marcin powie jak wymontuje. A beda pasowac????
  Odpowiadajac na pytanie z trzeciego akapitu - tez ja! Siem zglaszam!
  Basiek

  OdpowiedzUsuń
 2. i podli jestescie z tym kurbookiem :)
  Basiek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam, oj tam, nie przesadzamy. Kura jest tak słodki, że należy z niego szydzić!

   Usuń