wtorek, 24 lipca 2012

Wieści, Wieści 2*

Weekend jak zwykle antyrydzykowy. Nie na tace, tylko do Pieszczocha. Dla Pieszczocha. Dni wolne były męczące pod każdym względem. Dokonaliśmy szeregu usprawnień. W ramach castingu o którym wspominaliśmy, testowaliśmy nowego członka. Dzień drugi był tym dniem, kiedy były zakwasy i mega kac, nie przeszkadzało nam to jednak w dopieszczaniu Pieszczocha. Przecież podczas wyjazdu mamy się dobrze bawić, prawda? Stąd skrupulatnie dobieramy członków.

W piątek wstawiliśmy nowe okno na światJeśli nam się uda, wstawimy z drugiej strony. Ciężko jednak o dawcę. Masz okna do Żuka? pisz! Dokonaliśmy również pewnej modyfikacji gaźnika oraz jego regulacji w związku z zainstalowaniem modułu GL-100 Unitra. W sobotę usunęliśmy lewą skrzynię
Kolega Kura wyglądał jakby był wstawiony. Nie wiemy co o tym myśleć! Tak w trakcie "roboty"? Pomijając ten fakt, niewiasty (a jest ich wiele) ćwierkają, że tutaj "szczupło wyszedł". Nie wiem czy chodziło o rybę?

Kolejnym elementem jest pojemnik na płyn do spryskiwaczy. Ma być wygodnie!Wieczorek zapoznawczy z nowym członkiem. Kolejny, czwarty członek przyjęty. Rozumie idee wyjazdu i da radę! Witamy Zwirzu na pokładzie!Więcej informacji tutaj

W niedzielę postanowiliśmy zrobić sobie jeszcze wygodniej, instalując podłokietniki. Dawca Fiat 125p. Pomagała nawet niewiasta. Wieczorek zapoznawczy z nowym członkiem dość mocno się przedłużył, stąd wołanie o pomoc...Pozostało już na prawdę niewiele, choć do wyjazdu mamy 52 dni, obawiamy się, że ze wszystkim nie zdążymy!


*Wieści, Wieści - tytuł zaczerpnięty od Zakera (KMWTW).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz